V.I.O.

Kamery na helmu či motocykl jsou konstruovány pro pořizování kvalitních videozáznamů za jízdy. Jsou ideální pro okruhové dny, speciální výpravy, dovolené, tréninky i čistě jen pro zábavu. Vyznačují se jednoduchým ovládáním a otevřou vám nové sféry zážitků z jízdy na motorce.

V minulosti se mnozí pokoušeli používat k záznamu běžné malé videokamery upevněné různými způsoby na motocykl, to je však obvykle neuspokojivé řešení, protože kamera je velká, těžká a hrozí nebezpečí jejího poškození.

Kamery, které Vám zde představujeme, jsou řešeny ve tvaru „projektilu“ a jsou navrženy za účelem zajištění nejvyšších standardů při akčním využití. Záznamové zařízení přitom může být bezpečně uschováno například v batohu, ledvince nebo na podobném místě, kde nepřekáží řidiči a je ukryto před vlivy počasí.


VIO POV.1.5

Máme tu čest Vám představit kamerku VIO POV.1.5 od americké firmy V.I.O., která je světovou špičkou v oblasti přenosné video technologie a digitálních kamer na helmu.

POV.1.5 je plně integrovaný video systém pro záznam v DVD kvalitě. Je vodotěsný, odolný proti prachu a otřesům. Kamera je propojena jedním kabelem s malým digitálním videorekordérem s LCD displejem. V sadě je navíc bezdrátové dálkové ovládání, SD karta, různé úchyty, kabely pro přenos dat do počítače či televize a software na editování videa.

Pro vášnivé motoristy máme novinku v podobě sady VIO POV.1.5M obsahující navíc 12V onboard napájení.

Sensormet.cz - Bringing More To Biking
StarCom - komunikační systém do helmyEDZScottoilerKriegaDraggin JeansAirhawkExo 2HagonV2Blue EyeV.I.O.
v košíku nemáte žádné zboží