V2

Co to je houba V2?


Ano, je to mycí houba, ale nepřestávejte ve čtení, neboť to není jen tak obyčejná houba. Tento malý kousek high tech materiálu je tak úžasný čistič hledí helmy, že obdržel prestižní ocenění Produkt roku od britského Motor Cycle News (MCN). A to není žádný nevýznamný úspěch, neboť MCN je ve Velké Británii hlavní motocyklová publikace čtená týdně většinou britských motorkářů a pracovníků v motocyklovém průmyslu.

Tajemství houbičky V2 spočívá ve speciálním materiálu, který vám dává ekvivalent 900 násobku povrchu normální houby a byl vyvíjen dlouhá léta. Tento materiál si udržuje váhu a pružnost normální houby, ale zachycuje přitom špínu, hmyz a jakékoliv další nečistoty, které se vám usadí během jízdy na hledí, a odstraní je jednoduše několika lehkými tahy. A to všechno bez použití jakýchkoliv chemikálií, potřebujete pouze trošku vody pro navlhčení houby.

Houbička V2 je dodávána v nepropustném sáčku a spolu s utěrkou na dosušení vyčištěného místa. Jediné, co potřebujete, je před jízdou navlhčit houbičku (nemusí být úplně mokrá), vložit ji do sáčku a ten strčit do kapsy. Tak bude k použití po celý den. Houbička byla navrhnuta tak, aby se lehce vešla do kapsy většiny moderních kombinéz a, jak vidíte na fotografii, je asi tak ve velkosti typické kreditní karty.

Houbička neobsahuje žádné nebezpečné chemikálie a může být bez starosti použita na veškerá standardní hledí, včetně zrcadlových a iridiových povrchů. Opatrnosti je třeba pouze při čištění měkkých motokrosových brýlí, neboť některé z nich mohou být na houbičku příliš měkké. V žádném případě však houbička žádný povrch nepoškrabe, pouze sklouzne po hladkém tvrdém povrchu a zachytí jakýkoliv hrubý materiál, na který narazí. Jinými slovy, zanechá hledí čisté a odstraní špínu.

Nedoporučujeme používat houbičku na čištění hmyzu z voskovaných/ leštěných lakovaných povrchů. Sice nepoškrabe samotný povrch, ale odstraní vosk, který jste pracně nanesli.

Houbička nevydrží navždy, ale přirozeně používáním pomaličku ubývá. Nedá se odhadnout, na kolik použití vydrží, neboť to záleží na tom, jak s ní zacházíte a jak znečištěné hledí mate, sami však uvidíte, kdy má to nejlepší za sebou, až již nebude tak dobře čistit.

Dodáváno v balíčkách po 2, 4 nebo 10 kusech - budete se divit, jak jste bez nich mohli být!

Zde je možné si houbičky u nás objednat.

Sensormet.cz - Bringing More To Biking
StarCom - komunikační systém do helmyEDZScottoilerKriegaDraggin JeansAirhawkExo 2HagonV2Blue EyeV.I.O.
v košíku nemáte žádné zboží