Scottoiler

S více než 25 lety zkušeností dodává Scottoiler na trh nejpropracovanější automatický olejovací systém hnacího řetězu. Aplikace, která byla původně navržena pro motocykly, je nyní adaptována i na jízdní kola. Od roku 2009 je v nabídce kromě vakuového vSystemu i elektronický eSystem.


Výrobky Scottoiler se prodávají po celém světě a jejich účinnost je denně prokazována za nejrůznějších klimatických podmínek.


Firma Sensormet může hrdě představit řadu výrobků Scottoiler nyní i pro uživatele v České republice. Na našich stránkách se můžete seznámit s těmito praktickými a inovativními základními produkty i mnoha doplňky k nim, které Vám zpříjemní Vaše cestování.


A jak to vlastně funguje? (pro zvětšení na schéma klikněte)
Scottoiler vSystem pracuje na bázi podtlaku. Když motor motocyklu běží, vytváří se podtlak, který zvedá membránu a ta zase otevře ventil. Otevřený ventil umožní kapání oleje trubicí přes rozetu na řetez. Ventil má vestavěný měřák průtoku oleje. Scottoiler není pumpa.


Jaký vliv má Scottoiler vSystem na motor?
Žádný. Na výstup ze Scottoileru nemá vliv ani rychlost motoru, plyn apod. Podtlaková komora je uzavřená jednotka a nemá vliv na běh motocyklu. Při nastartování motoru se otevře ventil, což vyžaduje pohyb 3cm3 vzduchu, aby se zvedla membrána, která zůstane nahoře až do vypnutí motoru. Je běžné pozorovat, že membrána při nízkých otáčkách pulsuje, což je někdy nesprávně považováno za pumpování.

Zde odpovídáme na Vaše nejčastější dotazy.

Nejste si jistí, jakým způsobem Scottoiler vSystem či eSystem na Váš motocykl nainstalovat? Nebudou tam nějaké záludnosti spojené s instalací systemu či jeho doplňků? Stáhněte si zde INSTALAČNÍHO PRUVODCE určeného přesně pro Váš motocykl.

Olejovací systémy Scottoiler můžete zakoupit zde a různé doplňky k nim zde

Sensormet.cz - Bringing More To Biking
StarCom - komunikační systém do helmyEDZScottoilerKriegaDraggin JeansAirhawkExo 2HagonV2Blue EyeV.I.O.
v košíku nemáte žádné zboží