Kriega

Definitivní řešení speciálních motocyklových zavazadel


Zavazadla Kriega jsou konstruována speciálně pro motorkáře s ohledem na funkci i výkon. Ergonomie nošení batohu během jízdy na motocyklu je úplně odlišná od nošení batohu při turistice – správně nastavený batoh Kriega hravě předčí všechny ostatní „motorkářské“ batohy na trhu.

Zavazadla jsou navrhována specializovaným týmem nadšenců z Velké Británie, který si klade za cíl vynalézat nová řešení a držet ty nejvyšší standardy funkčnosti a zpracování. Zakladatelé společnosti Kriega pracovali původně jako návrháři pro jednoho ze světově uznávaných výrobců vysoce kvalitního out-doorového vybavení. Sami jako motorkáři si však brzy uvědomili, že ať utratíte za ruksak, co chcete, či ať je jeho kvalita sebelepší, nikdy není opravdu ideální k použití pro jízdu na motocyklu, a to vzhledem ke špatnému rozložení váhy, stabilitě a nevhodně navrhnutým, a tudíž při jízdě nepříliš pohodlným, popruhům atd.

Výrobci navíc vysoké kvalitě a odolnosti svých produktů věří natolik, že na všechny produkty Kriega je poskytována desetiletá záruka.

Batohy Kriega
Všechny ruksaky a další produkty řady Kriega jsou vyráběny z materiálů a komponentů nejvyšší dostupné kvality, jako například 1000D Cordura, „high grip“ tkanina Toughtek, odrazové panely Schoeller a mají takové vlastnosti a provedení, které nejsou k vidění nikde jinde na trhu.
• QUADLOC - unikátní 4-bodový upevňovací systém pro pohodlné a bezpečné nošení, zajišťující dobrou stabilitu a rozložení nákladu.
• patentované přezky eliminující volné a ve větru vlající konce popruhů.
• vzdušná „airmesh“ síťovina na zádech a popruzích pro extra pohodlí,
• speciální protiskluzová tkanina upevní batůžek na zádech v jakémkoliv počasí.
• konstrukce batohu chránící jezdce od obsahu hlavních a náprsních kapes.
• vysoce viditelné odrazové panely.
Ruksaky nejsou prodávány jako 100% vodotěsné, ale i v nejprudším dešti udrží obsah v suchu. Pro absolutní bezpečí vašeho nákladu jsou však k dispozici vodotěsné vložky.


Ledvinky Kriega
Kriega také nabízí tři druhy ledvinek v různých velikostech: R11 (11 litrů), R8 (8 litrů) a R3 (3 litry). Ledvinka R11 je navíc 100% vodotěsná a dá se rozšířit o vnější kapsu se zipem (je v nabídce i ve variantě Hydro se zavodňovacím vakem). R8 je rozdělena na 2-litrovou 100% vodotěsnou a 6-litrovou voděodolnou kapsu. Ledvinka R3 představuje jednoduchou vodotěsnou brašničku. Všechny tyto tři výrobky, stejně jako Kriega batohy, mají již zmiňované vlastnosti jako protiskluzovou Toughtek, patentované Kriega přezky a systém popruhů, umožňující zajištění volných konců.

Řada obsahuje i další výrobky, jako např. tailpacky US-10 (10 liltrů) a US-5 (5 litrů). Tyto brašny jsou navrhnuty pro použití jako samy o sobě nebo pro připevnění na zadní sedadlo/nosič motocyklu. Též mohou být upevněny na Kriega ruksaky pro rozšíření jejich kapacity. Tyto jsou navíc 100% vodotěsné, protiskluzové a mají odnímatelnou pratelnou vložku. Možnost přidání adaptéru pro upevnění na nádrž!
Velkým hitem mezi motorkáři je i 100% vodotěsný vak na zadní sedadlo US-20, který je konstruován tak, aby se dal upevnit na většinu sedadel, včetně replik závodních (popruhy jsou součástí).

V portfoliu Kriega najdeme i množství různých doplňků k výše uvedeným batůžkům a ledvinkám. Např. peněženku, taštičku na nářadí, na mobil, nepromokavé vložky do batohů, či neoprénové obaly na helmy (US Skins – na MX i silniční).

Zavazadla Kriega a různé doplňky k nim můžete zakoupit zde

Sensormet.cz - Bringing More To Biking
StarCom - komunikační systém do helmyEDZScottoilerKriegaDraggin JeansAirhawkExo 2HagonV2Blue EyeV.I.O.
v košíku nemáte žádné zboží