Hagon

Již od konce padesátých let je pro mnohé britské motorkáře jméno Hagon spojeno s odpružením té nejvyšší kvality pro motocykly od veteránů až po nejnovější modely. Společnost Hagon nabízí širokou řadu produktů pokrývající aplikace jak mono tak twin tlumičů pro veterány i nejmodernější stroje. V katalogu Hagon najdete rozsáhlý seznam pro téměř všechny motocykly vyrobené od roku 1952, včetně Harley Davidson, ale i když svého miláčka na tomto seznamu neobjevíte, vždy je tu velká šance, že vám v jejich továrně v Anglii vyrobí přesně to, co potřebujete. Vzhledem k této úžasné pružnosti jsou tlumiče Hagon tou správnou volbou zvláště pro

  • stavitele custom biků
  • ty, kdo potřebují zvednout nebo snížit sedlo svého motocyklu
  • ty, kteří by rádi změnili vlastnosti odpružení, např. pro použití v náročnějším terénu, pro vyšší zatížení apod.


Standardní „road“ tlumiče jsou nabízeny v délkách od 255 mm do 420 mm a mohou být v jakékoliv požadované síle pružiny a nastavení útlumu odskoku. I barevné provedení pružiny si můžete vybrat – chrom nebo černá. Výsledný styl můžete upravit volbou pouzdra: stejný tlumič lze dodat zakrytý černým nebo chromovým pouzdrem (a to polovičním či celým).


A úplnou třešničkou na dortu v katalogu Hagon je řada Nitro tlumičů s plně nastavitelným tlumením a předpětím.


Tlumiče Hagon však nemají za cíl dát vám pouze pěkně vypadající řešení, nabízí však také tu nejlepší technologii a tím i bezpečí. Schopnost výrobce sestavit tlumič na zakázku pro vás znamená, že tuto veledůležitou, ale mnohdy přehlíženou věcičku můžete mít přesně tak, jak si přejete. Většina lidí si jezdí na svých mašinách a nad odpružením se zrovna moc nezamýšlí, ale pokud je váš motocykl staršího data, je pro vás moc vysoký či naopak nízký, chová se ne úplně tak, jak by měl, nebo se vám prostě styl jeho tlumičů prostě nelíbí, tak je nejvyšší čas se konečně zamyslet a je velká pravděpodobnost, že vám Hagon může pomoci. Stejně tak, pokud si stavíte unikátní motocykl a potřebujete odpružení, které by vyhovovalo přesně vaším speciálním požadavkům, tak víte, kam pro inspiraci.

Tlumiče Hagon si můžete u nás objednat zde
Pokud nenajdete v našem e-shopu to, co potřebujete, zkontaktujte nás, prosím, přímo. Hagon jsou schopni dodat jakékoliv řešení pro Váš motocykl.

Sensormet.cz - Bringing More To Biking
StarCom - komunikační systém do helmyEDZScottoilerKriegaDraggin JeansAirhawkExo 2HagonV2Blue EyeV.I.O.
v košíku nemáte žádné zboží