Exo 2

Oblečení, které Vás zahřeje kdekoliv a kdykoliv

S klesající teplotou je těžké se přinutit k venkovním aktivitám, které děláme rádi či prostě udělat musíme. Většinou si nabalíme na tělo další teplou vrstvu či dvě, což může být objemné, nepříjemné a pohyb omezující.

EXO² je britský inovátor a producent vyhřívaného oblečení držící si v Evropě vedoucí pozici ve vývoji vyhřívaného oblečení nejenom pro motorkáře a je za vývoj nových materiálů, např. polymer FabRoc™ a materiál ThermoKnitt (použitý pro vyhřívání v rukavicích StormShield), držitelem mnoha významných ocenění.

Vrchním materiálem bund a vest EXO2, které Vám zde představujeme, je prodyšný, lehoučký a přitom nepromokavý a větruodolný AirXtream® a jsou vyhřívané za pomoci výše zmíněného polymeru FabRoc™.

Vyhřívané oblečení EXO2 krásně sedí na těle, což umožňuje nošení jako svrchní oděv i jako "aktivní" střední vrstvu pod bundu ať už motorkářsku či jakoukoliv jinou. Prodyšná membrána drží vlhko venku a teplo uvnitř, tudíž pod EXO2 bundami můžete mít pouze lehké tričko.

Vyhřívané vesty a bundy StormWalker a ledvinové pásy Exo² zahřívají dolní část zad/ledviny, zatímco vesta StormRider při připojení na motocykl/čtyřkolku navíc hřeje i v přední části a horní části zad. Vesty a bundy StormWalker mají též vyhřívání i v kapsách, což je příjemné v chladném počasí, když nemáte po ruce rukavice. Absolutně neocenitelným doplňkem pro chladné a sychravé počasí jsou vyhřívané vložky HeatSole napájené malými dobíjecími akumulátorky.

Máme pro Vás, Vaše známé a rodinu prostě řešení pro jakoukoliv venkovní práci či aktivitu ve volném čase, neboť oblečení a doplňky EXO2 se dají použít nejenom pro jízdu na Vašich dvoustopých miláčcích, ale s kapesními akumulátory všude tam, kde se potřebujete zahřát (lyže, chytání ryb, na lovu zvěře apod.).

Polymer FabRocSpeciální polymer FabRoc™ byl vynalezen a následně vyvinut ve Velké Británii Robinem Cairdem a zahřívá zákazníky z celé Evropy již skoro 20 let. Po mnoha letech výzkumu a vývoje, Robin Caird vytvořil tento unikátní a inovativní materiál vedoucí teplo sám o sobě bez jakýchkoliv drátů uvnitř. Toto řešení spolu s "pozitivním teplotním koeficientem" (Positive Temperature Coefficient - PTC) poskytuje rozloženější, mnohem bezpečnější a příjemnější teplo než stará technologie používající dráty, která je stále používaná v jiných značkách vyhřívaného oblečení.
FabRoc™ vytváří "vzdálené infračervené" teplo (Far Infrared - FIR), které nevytváří horké body a při kterém se nemůžete přehřát, a dá se tudíž nosit těsně na kůži. Proto je tento materiál oceňován a používán i pro medicínské a terapeutické účely.

FabRoc™ je materiál s neomezeným množstvím aplikací a potenciálem vyhřívat věci, které dříve ani vyhřívané nebyly, a vylepšovat věci vyhřívané starou či ne zcela bezpečnou technologií. EXO2 neusíná na vavřínech a stále i přes mnohá ocenění, která dostávají každý rok, přicházejí s novými nápady, jak bojovat s faktem, že je nám občas zima, i když bychom se raději tetelili teplem.

Zde si můžete přečíst nejčastěji kladené otázky zákazníků ohledně výrobků EXO2 a jejich používání.


Vyhřívané oblečení a doplňky od firmy EXO2 si můžete u nás objednat zde

Sensormet.cz - Bringing More To Biking
StarCom - komunikační systém do helmyEDZScottoilerKriegaDraggin JeansAirhawkExo 2HagonV2Blue EyeV.I.O.
v košíku nemáte žádné zboží