EDZ


Britská společnost EDZ vyvinula především pro motorkáře řadu kombinovatelného oblečení, kterým si vytvoříte různé vrstvy tak, abyste nebyli zaskočeni žádným počasím. Výhodou je navíc to, že ani jedna z vrstev není silná a nebude Vám dělat pod bundou „boule“.Do horkého počasí jsou nejvhodnější pouze základní vrstvy Sports.

Do normálních povětrnostních podmínek oblečte kombinaci základní vrstvy (Sports nebo Merino) a Innershell proti větru.

Před chladnými počasím Vás ochrání kombinace základní vrstvy Sports nebo Merino, střední vrstvy a Innershell proti větru.


Základní vrstvy

Základní vrstva se dá nosit po celý rok při různých sportech. V chladném počasí izoluje, zatímco v horku odvádí vlhkost a zamezí přilepení oblečení na tělo.

EDZ nabízí dvě varianty základní vrstvy:

Sports - vyrobeno z polyesterové tkaniny. Velmi mnohostranné oblečení vhodné do jakékoliv teploty. Bleskově schne, takže pokud večer přemáchnete, ráno vyrážíte čistí a suší.

Merino - toto oblečení je vyrobeno ze 100% vlny, má tedy veškeré přirozené termoregulační vlastnosti vlněných tkanin. Poskytuje vyšší izolaci chladu, je tedy vhodnější při nižších teplotách.


Střední vrstvy

Toto oblečení se nosí přes základní vrstvu jako dodatečná izolace před chladem. Je to slaboučký mikrofleece, který Vás ohřeje a přitom se nebude boulit pod bundou.


Proti větru Innershell

Innershell je neskutečně slaboučké, téměř jako hedvábné, oblečení (bundy a kalhoty), které se oblékají přes základní a střední vrstvy. Jejich úkolem je ochránit Vás před chladným větrem a zvýšit tak účinnost spodních termovrstev.


Oblečení EDZ a různé doplňky můžete zakoupit zde

Sensormet.cz - Bringing More To Biking
StarCom - komunikační systém do helmyEDZScottoilerKriegaDraggin JeansAirhawkExo 2HagonV2Blue EyeV.I.O.
v košíku nemáte žádné zboží