Draggin Jeans

Draggin Jeans a Sensormet – chrání Vaše pozadí!

Bezpečnost by měla být pro každého motorkáře i jeho spolujezdce na předním místě. Draggin Jeans jsou jednoduše vyjímečné v tom, jak vysoce účinně chrání proti odření.


Tyto kalhoty jsou vyráběny v mnoha stylech a všechny jsou vyztužené měkkým materiálem Kevlar®, jenž je v některých ohledech pětkrát silnější než ocel a nabízí tak neuvěřitelnou ochranu proti řezným ranám, horku a odření. Celá krása těchto výrobků spočívá v tom, že na první pohled nevypadají vycpaně jako jiné motorkářské džíny a opravdu mohou být nošeny i mimo motocykl jako běžné oblečení, přičemž na motocyklu vám poskytují mnohem lepší ochranu než konkurenční výrobky.

Draggin Jeans jsou zatím jediné kevlarové džíny na světě, které úspěšně prošly CE certifikací na oděr, protrhnutí a prasknutí materiálu a na sílu švů. K tomuto úspěchu přispěl i fakt, že Draggin Jeans jako první a jediní kombinují kevlarové vlákno s vláknem DYNEEMA®, které je považováno za nejsilnější vlákno na světě.

Nyní máme tu čest Vám představit bez nadsázky ty nejdokonalejší moto džíny na světě:

C-EVO od Draggin Jeans


Jsou to jediné kevlarové džíny na světě, které dokázaly takřka nemožné: splnily veškeré podmínky pro udělení CE certifikátu pro ochranné moto oblečení.

Zde si klikněte pro další informace o těchto revolučních džínách.


Testování Dragging Jeans Povrch silnice při testu Výsledek testu Draggin Jeans


Vyráběny v mnoha stylech; jeans, cargo kalhoty („kapsáče"), combat/cammo kalhoty ("maskáče“), chino kalhoty (bavlněné), nepromokavé oilskins, bundy, celokevlarové mikiny, legíny a rukavice, a to též ve velikostech dámských a dětských.

Naše společnost je autorizovaným přímým dovozcem výrobků Draggin Jeans pro český trh!

Co je Kevlar®?


Kevlar® je měkká pletenina, velice příjemná na kůži. Tato výjimečná tkanina nabízí zároveň prodyšnost a pružnost. Materiál sám je vyroben tak, aby rychle rozptyloval horko a rovnoměrně propouštěl vzduch skrz vlákna. Nejenže je neuvěřitelně pevný a výjimečně odolný proti řezu a rozpárání, ale navíc ještě ohnivzdorný do 400 ˚C.

Kevlar® je v různých formách používán např. v provazech na lodích, ve speciálních ochranných oděvech pro požárníky, skláře, vojenské piloty, v pancířích tanků, křídel letadel či v materiálech pro výrobu kanoí. Pravděpodobně nejznámějším výrobkem je neprůstřelná vesta!

Výroba a zpracování takovéhoto materiálu vyžaduje speciální zkušenosti, technologii a zařízení.

Kevlar® použitý pro Draggin' Jeans je pratelný v automatických pračkách a nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu, vypadá dobře, je pohodlný a, co je nejdůležitější… funguje!

Kevlar® je registrovaná značka společnosti DuPont™ Více informací na: http://www.dupont.com/kevlar

Kdo jsou Draggin Jeans?


Draggin Jeans je australská společnost, která původně vyráběla oblečení pro takové světové značky jako Levi, Wrangler, Lee a Quicksilver. V roce 1999 se společnost rozhodla zaměřit své aktivity na vývoj vlastní řady výrobků vyztužených materiálem Kevlar®. Tato historie znamená, že kalhoty Draggin Jeans v sobě nesou zkušenosti a znalosti významného výrobce a kvalitu samotného oděvu ještě předtím, než je přidáno ochranné vyztužení.

Toto oblečení je navrhováno, vyvinuto a vyrobeno v Austrálii v té nejvyšší kvalitě, nejsou to pouze vyztužené normální levné džíny.

Naše společnost se stala přímým dovozcem a distributorem této značky pro český trh již v roce 2005 a od té doby každým rokem geometrickou řadou rozšiřujeme počet spokojených zákazníků.

V kterých místech jsou Draggin Jeans podšité Kevlarem® ?

Pohled na naruby obrácené kalhoty:

Zde se dozvíte, jak si vybrat Vám nejlépe padnoucí velikost.

Draggin Jeans si můžete u nás objednat zde

Sensormet.cz - Bringing More To Biking
StarCom - komunikační systém do helmyEDZScottoilerKriegaDraggin JeansAirhawkExo 2HagonV2Blue EyeV.I.O.
v košíku nemáte žádné zboží